Pētījums

Uzskati par sabiedrības integrētību un saliedētību Latvijā


Gads:
2001. g. decembris
Organizācija:
LR Tieslietu ministrijas Sabiedrības integrācijas departaments


Autori

Providus


Vai sabiedrību var uzskatīt par integrētu un saliedētu?

Aptaujas anotācija:

Aptaujas respondentiem lūgts novērtēt, vai sabiedrību var uzskatīt par integrētu un saliedētu, un raksturot, kādā veidā, viņuprāt, varētu veicināt sabiedrības saliedētību un integrāciju, kā arī norādīt, kādas iezīmes raksturo integrētu sabiedrību. Gandrīz 3/4 aptaujāto Latvijas iedzīvotāju norādījuši, ka Latvijas sabiedrību nevar uzskatīt par saliedētu un integrētu. Raksturojot veidus, kā varētu veicināt sabiedrības saliedētību, aptaujas dalībnieki minējuši salīdzinoši plašu iespēju sarakstu, tomēr visbiežāk aicināts risināt ekonomiskos un nacionālos jautājumus.

Uzskati par sabiedrības integrētību un saliedētību Latvijā

(latviski, HTML) vai (latviski, Word DOC, 323 KB)

(no Sabiedrības integrācija Latvijā mājaslapas)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!