Pētījums

Using IPA and other EU funds to accelerate convergence and integration in the Western-Balkans


Gads:
2008
Organizācija:
Center for EU Enlargment Studies of Central European University


Autori

Providus


Kopš 2007.gada Eiropas Savienības rīcībā esošie finansiālie instrumenti Savienības kandidātvalstīm un potenciālajām kandidātvalstīm apvienoti instrumentos pirmsiestāšanās palīdzībai (Instruments for Pre-Accession Assistance (IPA)). Šīs politikas ietvaros valstis Rietumbalkānos un Turcijā saņem finansējumu, lai izpildītu pirmsiestāšanās kritērijus.

Tas, cik veiksmīgs izrādīsies IPA tiešā veidā ietekmēs Savienības paplašināšanās procesu tuvākajā nākotnē. Publikāciju apkopojumā izvērtēta pirmsiestāšanās fondu loma un ietekme uz Rietumbalkānu valstīm, mēģinot izpildīt visus pirmsiestāšanās kritērijus, kā arī analizēts, vai pirmsiestāšanās palīdzība atbilst valstu reālajām vajadzībām.

Using IPA and other EU funds to accelerate convergence and integration in the Western-Balkans


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!