Pētījums

Urban Environment – Sustainable Development


Gads:
2007
Organizācija:
Osmania University


Autori

Providus


Rakstā aplūkota ekoloģiskās ilgtspējas attīstība un faktori, kas urbanizācijas kontekstā noved pie ekoloģiskās degradācijas. Populācijas pieaugums ir galvenais pilsētu vides piesārņojuma iemesls. Industrializācija un pilsētu trasporta sistēma ir nopietns trokšņu un gaisa piesārņojuma avots. Autors uzskata, ka ilgtspējīgas attīstības tēma var tikt adresēta efektīgi tikai ar starptautiskas sadarbības palīdzību, veidojot, darot pieejamas un izplatot atbilstošas zināšanas un tehnoloģijas, īpaši attīstības valstīs. Vides ilgtspēju var nodrošināt, uzlabojot cilvēku izvietošanu, radot pilsoņos apziņu par vidi kā vērtību un veicinot integrētu plānošanu un pilsētu attīstību, raksta autors.

(Urban Environment – Sustainable Developmentpdf) (36.91 KB)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!