Pētījums

Upgrading the EU’s Role as Global Actor


Gads:
2011
Organizācija:
Centre for European Policy Studies (CEPS), European Policy Centre (EPC), Leuven Centre for Global Governance Studies


Autori

Providus


Pētījums tapis kā reakcija uz grūtībām īstenot Lisabonas līgumu no ārpolitiskās perspektīvas kā spēcīgam globālam spēlētājam pasaules politikā.

Tas izceļ divus noteicošos faktorus, kas spēlē galveno lomu kopējas ārpolitikas īstenošanā, proti, (1) ES kā dažādu starptautisku organizāciju un līgumu dalībnieci, kā arī (2) esošo Eiropas diplomātisko struktūru. Pētījums analizē galvenās starptautiskās organizācijas un ES lomu tajās, piedāvājot veidus kā restrukturēt ES diplomātisko sistēmu, lai palielinātu ES ietekmi ārpolitikā.

Upgrading the EU’s Role as Global Actor: Institutions, Law and the Restructuring of European Diplomacy

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!