Pētījums

UN Global E-Government Readiness Report 2005: From E-Government to E-Inclusion


Gads:
2005
Organizācija:
ANO Ekonomikas un sociālo lietu departaments (DESA)


Autori

Providus


Ziņojumā “UN Global E-Government Readiness Report 2005: From E-Government to E-Inclusion” ir ietvertas 179 no pavisam 191 ANO valsts, kurās ir pieejams internets. Tās tiek vērtētas pēc e-pārvaldes attīstības, ņemot vērā pieejamību pārvaldes iestāžu interneta mājas lapām, telekomunikāciju infrastruktūras attīstību un cilvēku resursus.

ANOTĀCIJA

ASV, Dānija, Zviedrija un Lielbritānija ieņem līderes pozīcijas e-pārvaldes jomā. Igaunija, ieņemot 19. vietu sarakstā, ierindojas visaugstākajā pozīcijā starp jaunajām Eiropas Savienības dalībvalstīm, Latvijai un Lietuvai atpaliekot. Salīdzinot ar 2004. gadu, Latvija ir attīstījusies e-pārvaldes ziņā un ieņem 32.vietu, pakāpjoties par septiņām vietām.

UN Global E-Government Readiness Report 2005: From E-Government to E-Inclusion

angliski, PDF


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!