Pētījums

Trade liberalization and CAP reform in the EU


Gads:
2005
Organizācija:
Open Europe


Autori

Providus


Pētījuma autori apgalvo, ka viens iemesls, kapēc Eiropas ekonomikas nav parādījušas tik labus rezultātus kā citu valstu ekonomikas, ir ES kopīgā lauksaimniecības politika un nepietiekami brīva tirdzniecības politika.

Pētījumā tiek analizētas tirdzniecības liberalizācijas un ES lauksaimniecības politikas reformas ekonomiskās sekas, kā arī tas, kāda varētu būt ekonomikas situācija, ja ES lauksaimniecības politika nepastāvētu. Autori mēģina prognozēt tirdzniecības liberalizācijas sekas un ES kopīgās lauksaimniecības politikas sekas visai ES, bet arī Liebritānijas un globālajai ekonomikai.

Trade liberalization and CAP reform in the EU

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!