Pētījums

Towards the Creation of a Common Immigration and Asylum Policy: A Review


Gads:
2003
Organizācija:
University of Liverpool


Autori

Providus


Šis pētījums ir par Grieķiju un tās ES prezidentūru 2003. gadā, analizējot ES migrācijas dienas kārtības attīstību šajā laikā. Notikusī attīstība parāda, kā un kāpēc migrācija ietekmē sociālās un politiskās attiecības starp ES dalībvalstīm, gan starp tām, gan ar kaimiņu valstīm un reģioniem.

Šī attīstība saistās ar debatēm par Eiropas ekonomiku, iekšējo drošību un attiecību starp dalībvalstīm un starptautiskajiem cilvēktiesību standartiem. Grieķijas prezidentūras beigās ES kopīgas politikas parametri labākajā gadījumā bija ‘miglaini’, pateicoties atšķirīgām nacionālām pieejām migrācijas vadīšanas un imigrantu integrācijas jautājumos.

Towards the Creation of a Common Immigration and Asylum Policy: A Review

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!