Pētījums

Towards an EU Peacebuilding Strategy ? EU Civilian Coordination in Peacebuilding and the Effects of the Lisbon Treaty


Gads:
2010
Organizācija:
Eiropas Parlaments


Autori

Providus


Viens no Lisabonas uzdevuma mērķiem ir veicināt saskaņotību Eiropas Savienības ārpolitikā. Taču attiecībā uz miera nodrošināšanu nav skaidrs, kā tieši tas varētu tikt ieviests. Tā rezultātā līdzekļi, kas ir pieejami ES šīm mērķim, netiek virzīti uz miera nodrošināšanu. Ja ES vēlas spēlēt galveno lomu starptautiskajā miera nodrošināšanā, tai ir nepieciešams izveidot miera nodrošināšanas stratēģiju.

Šādai stratēģijai būtu jāpalīdz pārvarēt konceptuālās atšķirības un institucionālo fragmentācija, lai veicinātu dažādu instrumentu koordināciju, nodrošinātu atbilstošus resursus un iespējas, kā arī to ieviešanu.

Towards an EU Peacebuilding Strategy ? EU Civilian Coordination in Peacebuilding and the Effects of the Lisbon Treaty

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!