Pētījums

Towards an EU human rights strategy for a Post-Western World


Gads:
2010
Organizācija:
European Council of Foreign Relations


Autori

Providus


Autori norāda, k attīstības valstis šobrīd var izvēlēties attīstības un tirdzniecības partnerus no lielāka skaita partneru, piemēram, Ķīnas, kuras ietekme ir būtiski pieaugusi, pateicoties dāsnumam, kas nav saistīts ar noteiktiem ierobežojumiem.

Autori tāpēc aicina uz pēc-rietumu stratēģiju, lai atbildētu uz ES „mīkstās” (soft) varas sabrukumu un ļautu ES attīstīt stabilus partnerus tirdzniecības, klimata pārmaiņu, enerģētikas un imigrācijas jomās. Autori uzsver, ka ES ir stratēģiskas intereses turpinās savu interešu lokā iekļaut cilvēktiesības, jo vājums šajā jautājumā ietekmēs ES globālo lomu.

Towards an EU human rights strategy for a Post-Western World


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!