Pētījums

Towards a European Energy Community: A Policy Proposal by Jacques Delors


Gads:
2011
Organizācija:
Notre Europe


Autori

Providus


Enerģētikas politika Eiropas Savienībā šobrīd ir īpaši svarīga, jo nepieciešamsvienlaikus apgādāt valstis ar enerģiju un spēt konkurēt ekonomikā.

Pētījums piedāvā Žaka Delora (Jacques Delors) modeli „Eiropiešu Enerģētikas Kopiena”. Pirmā pētījuma daļa apskata pastāvošo Eiropas kopējo enerģētikas politiku un kā tā darbojas, ezīmējot galvenās nepilnības, kas skar enerģijas piegāžu drošību un pastāvīgumu, savukārt otrajā daļā tiek raksturota jauna enerģētikas rīcībpolitika, kas veicinātu valstu integrāciju šajā jomā, cenu stabilizāciju tirgū, enerģijas avotu dažādību; tāpat tiek piedāvāts jauns Eiropas Savienības Enerģētikas Līgums.

Saite


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!