Pētījums

The Treaty of Lisbon: Implementing the Institutional Innovations


Gads:
2007
Organizācija:
European Policy Centre, Centre for European Policy Studies, EGMONT


Autori

Providus


Tas, cik veiksmīgi darbosies Reformas līgumā ietvertie institucionālie jauninājumi, ir atkarīgs ne tikai no juridiskajiem nolikumiem, bet gan tā, kā jauninājumi tiks ieviesti. Ieviešana nebūs vienkārša un dažos gadījumos varētu radīt nopietnus sarežģījumus tuvākajā nākotnē.

Pētījuma mērķis ir pievērst uzmanību potenciālajām problēmām un, kur iespējams, dot ierosinājumus, kā izbēgt gaidāmās negatīvās sekas. Analīzes centrā ir septiņi galvenie institucionālie un politiku elementi: Eiropas Parlaments, Eiropas Komisija, ES prezidentūra, kvalificētā vairākuma balsojums ES ministru padomē, nacionālo parlamentu loma, padziļināta sadarbība un ārlietu politika.

The Treaty of Lisbon: Implementing the Institutional Innovations


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!