Pētījums

The Swedish Presidency: European Perspectives


Gads:
2009
Organizācija:
Swedish Institute for Policy Studies


Autori

Providus


Lai labāk izprastu Zviedrijas prezidentūru ES, pētījumā ir apkopoti ES dalībvalstu ekspertu viedokļi par to, kā prezidentūrai ir izdevies sasniegt tās mērķus un ambīcijas. Vērtējumi, kas ir sniegti pētījumā, nav galēji, jo tie aptver periodu līdz 2009.gada novembrim.

Pētījums apskata jautājumus, kas saistīti ar Lisabonas līgumu, institucionālajiem jautājumiem, kā arī klimata pārmaiņu sarunām Kopenhāgenā un finanšu un ekonomiskās krīzes risinājumiem, Stokholmas programmu, ES lomu pasaulē, Baltijas jūras valstu stratēģiju u.c.

The Swedish Presidency: European Perspectives


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!