Pētījums

The Selection of Candidates for the European Parliament by National Parties and the Impact of European Political Parties


Gads:
2009
Organizācija:
Eiropas Parlaments


Autori

Providus


Pētījums salīdzina procedūras, kādas izmanto nacionālās politiskās partijas, izvēloties kandidātus Eiropas vēlēšanām. Tas pievēršas nacionālajai likumdošanai, partiju statūtiem, kā arī neformāliem procesiem.

Pētījums arī apskata laika ietvaru, izvēles kritērijus, kā arī Eiropas politisko partiju ietekmi kandidātu izvēlē lielākajās politiskajās partijās ES dalībvalstīs.

The Selection of Candidates for the European Parliament by National Parties and the Impact of European Political Parties

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!