Pētījums

The Role of Local Authorities in Addressing Social Disparities / Pašvaldību nozīme sociālās nevienlīdzības novēršanā


Gads:
2009
Organizācija:
Eiropas Parlaments


Autori

Providus


Pētījumā kritiski izvērtētas pašvaldības iestāžu kompetences, instrumenti un nozīme sociālās nevienlīdzības novēršanā. Tajā sniegts vispārējs pārskats par dažādām pašvaldības iestāžu struktūrām visā Eiropas Savienībā un pievērsta padziļināta uzmanība tam, kā šīs iestādes risina konkrētus politikas uzdevumus.

Izpētes detalizētā atspoguļojuma pamatā ir gadījumu izpēte, kas veikta par 13 dažādām pašvaldībām, to uzdevumiem, prioritātēm, pieeju un vajadzībām. Pētījuma mērķis ir noskaidrot kopējos faktorus, kas nosaka attiecīgo pieeju veiksmi vai neveiksmi, kā arī piedāvāt iespējamos risinājumus.

The Role of Local Authorities in Addressing Social Disparities

Kopsavilkums latviešu valodā
Pašvaldību nozīme sociālās nevienlīdzības novēršanā

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!