Pētījums

The reception and integration of new migrant communities


Gads:
2007
Organizācija:
Institute for Public Policy Research


Autori

Providus


Šis pētījums apskata jaunu migratu kopienu uzņemšanu un integrēšanu 10 dažādās vietās Lielbritānijā. Īpaša izmanība tiek pievērsta saspīlejumiem, kuri radušies migrantu iebraukšanas un apmešanās rezultātā, svarīgām mācībām, kas gūtas no valsts institūciju reakcijām, un kā tās pildīja rašu vienlīdzības pienākumu šajās reakcijās.

Atklājumi norāda uz vairākām satraucošām tendencēm, kuras iespaido gan migrantu pieņemšanu dažādās Lielbritānijas vietās, gan vietējo valdību kapacitāti sekmēt integrāciju augošā dažādībā. Kļūdaina uztvere un kļūdaina informācija ir galvenie iemesli migrantu uzņemšanas kārtībai, un mediji ieņem vadošo lomu, lai aizpildītu informācijas vakuumu par vietējo sociālo izmaiņu dinamiku. Šī kļūdainā uztvere rodas no rases, reliģijas un dzīvesveida priekšstatiem, kuru rezultātā baltādainie uz Angliju braucošie migranti bauda pozitīvākas uzņemšanas prakses nekā citas ādas krāsas migranti. Jaunu migrantu uzņemšanu ietekmē arī vietējie darba tirgi, vietējie mājokļu apstākļi, vietējā un reģionālā demogrāfija, un politiskā vadība migrācijas jautājumos.

The reception and integration of new migrant communities

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!