Pētījums

The Lisbon scorecard X: The road to 2020


Gads:
2010
Organizācija:
CER (Centre for European Reform)


Autori

Providus


Eiropas Savienības Lisabonas dienaskārtība ir cietusi neveiksmi un nav sniegusi to, ko solīja.

Kaut arī lielākā daļa dalībvalstu ir progresējušas attiecībā uz nospraustajiem mērķiem 2000. gadā, tomēr to apņemšanās attieksme pret ekonomiskajām reformām ir bijusi visai vienaldzīga. Jaunās „ES 2020” dienaskārtības centrā ir jābūt prasmēm, inovācijām un ilgtspējai. Pētījuma autori iesaka uzlabot pārvaldības metodes, ar divkāršu sparu turpināt vienotā tirgus padziļināšanu, lielāku uzsvaru likt uz prasmju uzlabošanu, attīstīt plašāku izpratni par inovācijām, uzlabot finanšu sistēmu, neizjaucot iespējas iegūt finansējumu izaugsmei, kā arī veicināt plašāku izpratne par ilgtspēju.

The Lisbon scorecard X: The road to 2020


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!