Pētījums

The Lisabon Scorecard VII. Will globalisation leave Europe stranded


Gads:
2007
Organizācija:
Centre For European Reform


Autori

Providus


Publikācijas ietvaros tiek apskatīti izaicinājumi, ar kuriem nākas saskarties Eiropas Savienībai. Vien no lielākajiem izaicinājumiem, ar pozitīvām un negatīvām īpašībām ir globalizācija. Lisabonas stratēģija ir veids kā cīnīties vismaz ar daļu no šiem izaicinājumiem. Autori izvērtē gan esošo situāciju Eiropā kopumā, gan atsevišķās dalībvalstīs, gan iedzīvotāju nostāju, mēģinot rast atbildi, kā situācija attīstīsies nākotnē.

Tiek norādīts gan uz pozitīvajiem, gan ne tik veiksmīgajiem aspektiem Lisabonas stratēģijas īstenošanas procesā. Tomēr, autori uzskata, ka nav nepieciešams vēlreiz pārskatīt un rīkot debati par mehānismiem Lisabonas procesa īstenošanai. Galvenais uzdevums, kas jāveic Eiropas Savienībai, ir budžeta pārskatīšana un tā pārdale saskaņā ar Lisabonas mērķiem.

The Lisabon Scorecard VII. Will globalisation leave Europe stranded

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!