Pētījums

The Leading Public Policy Research Organizations In The World


Gads:
2007
Organizācija:
The Think Tanks and Civil Societies Program


Autori

Providus


Pētījumā apskatīti nozīmīgākie sabiedriskās politikas pētījumu un analīzes centri pasaulē, kas nodarbojas ar politikas analīzi, uz politiku orientētu pētījumu veikšanu un ekspertīzi gan pašmāju, gan starptautiskos sabiedriskās politikas jautājumos.

Pētījumu centri darbojas kā tilta organizācijas starp akadēmisko un politikas veidotāju kopienu un kalpo sabiedrības interesēm kā neatkarīga institūcija, kas skaidro un analizē lēmumus un sniedz priekšlikumus tādā valodā un formā, kas ir saprotama, uzticama un pieejama kā politikas veidotājiem tā sabiedrībai.

(The Leading Public Policy Research Organizations In The World (354.43 KB)pdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!