Pētījums

The implications of new forms of immigration for government socio-economic strategies and welfare state design: The case of Ireland


Gads:
2005
Organizācija:
Employment Research Centre/ Institute for International Integration Studies, Trinity College Dublin, Ireland


Autori

Providus


Šajā rakstā tiek analizēti divi detalizēti apspriesti imigrantu veidi, un tiek argumentēts, ka vismaz noteiktos sektoros jauns imigrantu strādnieku veids var būt gan apdraudošs sociālajai labklājībai, gan potenciāla garantija tās nākotnes dzīvotspējai. Tas ir tāpēc, ka šie jaunie migrantu strādnieku veidi vienlaicīgi piedalās pievienotās vērtības ekonomikas sektoros, gan arī pielieto īstermiņa karjeras stratēģiju.

Pētījums šo atklājumu saista ar valdību socio-ekonomiskajām stratēģijām, nobeidzot ar secinājumiem par Īrijas nākotnes iespējām.

The implications of new forms of immigration for government socio-economic strategies and welfare state design: The case of Ireland

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!