Pētījums

The impact of the global economic and financial crisis on central, eastern and south-eastern Europe: A stock-taking exercise


Gads:
2010
Organizācija:
Eiropas Centrālā banka


Autori

Providus


Pētījumā tiek analizēti būtiskākie izaugsmes faktori Centrāleiropas, Austrumeiropas un Dienvidaustrumeiropas reģionā kopš 2000. gada un novērtētas galvenās makroekonomiskās stiprās un vājās puses globālās ekonomiskās un finanšu krīzes sākumā.

Lielākā uzmanība tiek pievērsta finanšu un ekonomikas attīstībai reģionā kopš krīzes ietekmes izpaušanās. Pētījumā tiek secināts, ka reģionā pastāv daudzveidīga attīstība. Tiek secināts, ka nacionālais un starptautiskais atbalsts veicināja finanšu tirgus stabilizāciju.

The impact of the global economic and financial crisis on central, eastern and south-eastern Europe: A stock-taking exercise

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!