Pētījums

The impact of immigration on Greece’s society


Gads:
2004
Organizācija:
Center for Planning and Economic Research


Autori

Providus


Pēc 1990.gada imigrantu pieplūdums Grieķijā ir strauji palielinājies. Saskaņā ar iedzīvotāju skaitīšanas datiem, 2001.gadā imigrantu skaits bija 762.00 (7% no iedzīvotāju kopskaita), no kuriem 413.00 (9%) bija ieradušies darba meklēšanas nolūkos.

Pētījuma lielākā daļa ir veltīta imigrācijas radītās situācijas aprakstam un izvērtēšanai, jo tik lielu ārzemnieku pieplūdumu Grieķija piedzīvoja pirmo reizi tās pastāvēšanas vēsturē. Pētījumā tiek apskatītas ekonomiskās un sociālās sekas, ko radījuši imigranti, kā arī dažādi faktori, kas iespaido imigrantu līdzdalību un integrāciju Grieķijas ekonomiskajos un sociālajos procesos.

The impact of immigration on Greece’s society

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!