Pētījums

The European Union’s Foreign Policy Towards Cuba: It Is Time to Tie the Knot


Gads:
2006
Organizācija:
The Jean Monnet Chair, University of Miami


Autori

Providus


Attiecības starp atsevišķām Eiropas Savienības dalībvalstīm un Kubu ir izveidojušās vēl ilgi pirms tika uzsāktas oficiālās ES-Kubas attiecības 1993.gadā, uzsākot humānās palīdzības piegādi salai. Pētījuma mērķis ir izvērtēt mainīgās ES un Kubas attiecības, kā arī noskaidrot, kādi ir tās ietekmējošie faktori.

Autors secina, ka ES ir viena no Kubas lielākajiem tirdzniecības un investīciju partneriem, kā arī viena no lielākajām un palīdzības un atbalsta sniedzējiem salai, tomēr tas nav palīdzējis “sakārtot” attiecības abu valstu starpā, tādēļ jāizstrādā jauna ES ārpolitikas stratēģija attiecībām ar Kubu.

The European Union’s Foreign Policy Towards Cuba: It Is Time to Tie the Knot

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!