Pētījums

The European Union and Human Rights: An International Law Perspective


Gads:
2006
Organizācija:
Tawhida Ahmed, School of Law, University of Nottingham. Israel de Jesús Butler, City Solicitors’ Trust Lecturer in EU Law, Law School, University of Lancaster


Autori

Providus


Tā kā ES ir pārnacionāla organizācija, tai jāievēro gan starptautiskās cilvēktiesību normas un likumi, gan Eiropas Cilvēktiesību hartas pamatprincipi, gan atsevišķu dalībvalstu normas attiecībā uz cilvēktiesībām.

ES ietvaros jādara viss, lai cilvēktiesības tiktu ievērotas un aizsargātas. The European Journal of International Law publicētajā rakstā apskatīts ietvars, kas regulē cilvēktiesību jautājumus Eiropas Savienībā.

The European Union and Human Rights: An International Law Perspective

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!