Pētījums

The European Commission after Enlargement: Does more add up to less?


Gads:
2008
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


Pētījumā, balstoties uz lielu datu apjomu un Komisijas un Padomes amatpersonu intervijām, dokumentēta Eiropas Komisijas attīstība sākot no 2004.gada paplašināšanās. Pretēji tam, ko daudzi paredzēja, Barozu Komisija neliecina, ka iestātos paralīze kopš jauno valstu uzņemšanas Savienībā.

Par spīti tam, ka paplašinātajā Savienībā palielinās socāli ekonomisko realitāšu diapazons, likumdošanas aktu skaits ir palicis gandrīz tikpat augsts kā Prodi laikā. Saskaņā ar pētījumu ir divi galvenie šīs kontinuitātes skaidrojumi: Barozu Komisija ir bijusi uzmanīgāka, izvairoties no strīdīgiem jautājumiem un tās iekšējās vadības virzība ir daudz skaidrāka.

The European Commission after Enlargement: Does more add up to less?

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!