Pētījums

The EU Climate Action and Renewable Energy Package: Are we about to be locked into the wrong policy?


Gads:
2008
Organizācija:
Open Europe


Autori

Providus


Pētījuma autori sniedz kritisku skatījumu par Eiropas Savienības Klimata pārmaiņu un atjaunojamās enerģijas paketi, kas ir viens no līdz šim dārgākajiem ES projektiem. Pētījuma autori ir veikuši izmaksu aprēķinus šai paketei un norāda, ka tie sasniegs vismaz 73 miljardus EUR līdz 2020. gadam 25 ES dalībvalstīm.

Pētījuma autori uzskata, ka paketē noteiktos mērķus var sasniegt arī ar zemākām izmaksām vai arī sasniegt vairāk nekā plānots par Komisijas aprēķinātajām izmaksām. Tāpat pētījuma autori uzskata, ka piedāvātā pakete ievērojami sadārdzinās elektrības izmaksas mājsaimniecībām, taču biodegvielas plašāka izmantošana nenozīmēs būtisku izmešu apjoma samazināšanos. Autori piedāvā alternatīvus risinājumus Komisijas izstrādātajiem priekšlikumiem.

The EU Climate Action and Renewable Energy Package: Are we about to be locked into the wrong policy?

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!