Pētījums

The EU Budget: Responsibility Without Accountability


Gads:
2010
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


Pētījumā aplūkotas esošās atbildīguma (accountability) attiecības lomu sadalē starp Eiropas Komisiju un dalībvalstīm attiecībā uz Eiropas Savienības budžetu, apskatot arī pašu atbildīguma jēdzienu un ES darbības modeļa pamatus.

Pētījums skaidro cēloņus un sekas izkliedētajiem pienākumiem, kas izraisa atbildīguma problēmas. Pētījums ieskicē iespējamo scenāriju nākotnei no divām perspektīvām, aplūkojot ES kā vērtību ierobežotu mērķu sasniegšanai, kā arī skatot nākotni vienkārši no atbildīguma perspektīvas lēmumu pieņemšanā un izstrādē.

The EU Budget: Responsibility Without Accountability


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!