Pētījums

The EU Border Management Strategy. FRONTEX and the Challenges of Irregular Immigration in the Canary Islands


Gads:
2007
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


ES pašlaik attīsta robežu vadības stratēģiju, kuras mērķis ir gūt ‘globālu un integrētu’ risinājumu neregulārās migrācijas problēmai pār ES kopējām ārējām robežām. Dienvidu jūras robežu kontrole ir viens no galvenajiem stratēģijas mērķiem. Ņemot vērā Integrētās Robežu Stratēģijas īstenošanas būtību, apjomu un praktisko pielietojumu un tās saistību ar kopējo ES imigrācijas politiku, šis pētījums sniedz atspoguļojumu par pašreizējās politikas pieejām šajā zonā.

Pēc jaunākās politikas novērtēšanas šajās zonās autors uzdod vairākus jautājumus par FRONTEX iespējām un izpildītajām funkcijām, kā arī prezentē dažas vājības raksturīgas kopīgiem projektiem, kurus šī kopienas institūcija ir organizējusi, piemēram, HERA I, II un III Kanāriju salās Spānijā.

The EU Border Management Strategy. FRONTEX and the Challenges of Irregular Immigration in the Canary Islands

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!