Pētījums

The Energy and Climate Change Dimensions of the European Neighbourhood Policy


Gads:
2005
Organizācija:
WWF and Institute for European Environmental Policy (IEEP)


Autori

Providus


Cenšoties racionalizēt un izmainīt attiecības ar septiņpadsmit kaimiņvastīm, Eiropas Komisija izveidoja Eiropas kaimiņu politiku. Šī politika dod būtisku iespēju risināt enerģijas un klimata jautājumus tādu problēmu kontekstā, kurā tiek saistītas svarīgas kopsakarības, piemēram, politiskā stablitāte un ieguldījumi enerģētikā.

Tāpat Eiropas kaimiņu politika dod iespēju paplašināt enerģētikas un vides jautājumu risināšanu, iepretim iespējai tās mēģināt risināt kā specifiskas, šauras problēmas. Tieši tāpēc līdz šim panāktais progress klimata izmaiņu un enerģijas jautājumā, analizējot tieši Eiropas kaimiņu politiku, ir nepietiekams.

The Energy and Climate Change Dimensions of the European Neighbourhood Policy

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!