Pētījums

The Economic Impact of Immigration, Volume I: Report


Gads:
2008
Organizācija:
House of Lords


Autori

Providus


Tā kā Lielbritānijā aug imigrantu skaits un tas kļūst par arvien aktuālāku jautājumu, rodas nepieciešamība pēc visaptveroša ieskata par sekām, ko imigrācija rada ekonomikā, sociālajā un kultūras sfērās.

Pētījums pievēršas imigrācijas ietekmei uz ekonomiku. Tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, kāda vispārīga informācija un dati par migrāciju pieejami Lielbritānijā (2.nodaļa); imigrācijas ietekme uz darba tirgu un makroekonomiku (3.nodaļa); imigrācijas ietekme uz darba roku trūkumu (4.nodaļa); imigrācijas ietekme uz sabiedriskajiem pakalpojumiem un valsts budžetu (5.nodaļa); kāda ir apdzīvojuma blīvuma pieauguma ietekme uz ekonomiku (6.nodaļa); imigrācijas politika Lielbritānijā (7.nodaļa).

The Economic Impact of Immigration, Volume I: Report

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!