Pētījums

The Current Status Quo and Prospects for Serbia’s European Integration


Gads:
2008
Organizācija:
Slovak Foreign Policy Association


Autori

Providus


Serbijai ir izšķiroša loma Rietumbalkānos, lai nodrošinātu reģiona stabilitāti, ekonomisko attīstību un reģiona labklājību. Serbija, kas ir lielākā reģiona valsts, varētu strauji virzīties uz dalību Eiropas Savienībā. Taču autors norāda, ka Serbijas Eiropas integrācijas process, ņemot vērā politisko šķēršļus, ir sarežģīts un ieildzis.

Pētījums sniedz pārskatu pār Serbijas Eiropas integrācijas procesu un izvērtē galvenos politiskos šķēršļus un izaicinājumus Serbijas ceļā uz dalību ES. Papildus politiskajam kontekstam autors izvērtē arī Serbijas ekonomisko stāvokli un strukturālās reformas.

The Current Status Quo and Prospects for Serbia’s European Integration

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!