Pētījums

The Coming Energy Crash and its Impact on the European Union


Gads:
2008
Organizācija:
Egmont Royal Institute for International Relations


Autori

Providus


Enerģētikas tirgū ir notikušas būtiskas izmaiņas – naftas un gāzes cenu pieaugums, dažās rietumu valstīs liberalizācija, dažās enerģiju ražojošajās valstīs nacionalizācija, ir ieviestas dažādas siltumnīcefektu radošo gāzu ierobežošanas programmas, palielinājušās ģeopolitiskās bažas. 2007.gada sākumā Eiropas Komisija ierosināja jaunu stratēģiju šajā jomā.

Pētījums analizē šīs stratēģijas piedāvājumu jaunajā enerģētikas tirgus kontekstā – enerģijas pieprasījuma attīstība, enerģijas piedāvājums, globālā sasilšana u.c. Pētījuma autors secina, ka stratēģija ir atbilstoša, bet tās ieviešana ir neskaidra vairākos aspektos.

The Coming Energy Crash and its Impact on the European Union

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!