Pētījums

The CAP and Future Challenges


Gads:
2009
Organizācija:
Swedish Institute for Policy Studies


Autori

Providus


Neskatoties uz būtiskām izmaiņām Kopējā lauksaimniecības politikā kopš tās pirmssākumiem, tā joprojām ir visplašākā kopējā ES politika, kurai tiek tērētā gandrīz puse ES budžeta un uz ko attiecas gandrīz puse visas ES likumdošanas.

Kopējā lauksaimniecības politika ir bijusi būtiska Eiropas integrācijas sastāvdaļa līdz šim, pētījums meklē atbildi uz to, kāda būs šīs politikas nozīme nākotnē. Pētījums mēģina rast atbildi uz to, kādai Kopējai lauksaimniecības politikai būtu jābūt pēc 2013.gada. Autori identificē ilgtermiņa mērķus un īstermiņa izmaiņas, kas veicinātu ilgtermiņa attīstību.

The CAP and Future Challenges

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!