Pētījums

The Battle for Power in Europe. Will the Convention get it Right?


Gads:
2003
Organizācija:
European Policy Institute Network


Autori

Providus


Pētījums ir publicēts 2003.gada februārī – laikā, kas bija pēdējais Eiropas konventa darba posms. Konventam bija jāatbild uz trim Lākenas deklarācijā uzdotiem jautājumiem – kā ES pietuvināt sabiedrībai, kā izveidot efektīvu politisko struktūru un kā attīstīt ES globālo lomu.

Konvents uz šo brīdi jau bija sasniedzis ievērojamus rezultātus, taču tam vēl bija jāatbild uz jautājumiem par institucionālajām reformām, kam bija jānodrošina ES efektivitāte un demokrātiskums. Tāpat konventam vēl bija jārisina ārpolitikas jautājumi, kuros nepieciešama ievērojama politiskā griba. Līdz šim konventam nebija izdevies iesaistīt plašāku sabiedrību tā darbā.

The Battle for Power in Europe. Will the Convention get it Right?

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!