Pētījums

The Balkans in Europe’s Future


Gads:
2005
Organizācija:
International Commission on the Balkans


Autori

Providus


Pētījuma autori norāda, ka Sarajevo 1914.gadā sākās Eiropas pašiznīcināšanās gadsimts. Taču 2014.gadā Balkānos varētu tikt uzsākts jauns gadsimts – Eiropas gadsimts. Pētījums apskata situāciju Balkānos un to iespējamajā integrācijā Eiropas Savienībā.

Autori norāda, ka neskatoties uz ievērojamo finansiālo atbalstu, kas ir sniegts Balkāniem, starptautiskā sabiedrība nav sniegusi Balkāniem pārliecinošu politisko perspektīvu. Pētījuma autori ir pārliecināti, ka starptautiskajai sabiedrībai un ES ir vēsturiska atbildība reģiona nākotnē un sniedz priekšlikumus tā integrācijai ES.

The Balkans in Europe’s Future

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!