Pētījums

Tax/ Benefit systems and growth potential of the EU


Gads:
2008
Organizācija:
European Network of Economic Policy Research Institutes


Autori

Providus


Pētījumā tiek analizēta nodokļu politika vairākās nozīmīgās jomās: nodarbinātība, produktivitātes pieaugums un konverģence, monetārā politika un izmaiņas vidē un klimatā.

Pētnieki izmanto dažādas metodes, lai sasniegu uzstādīto mērķi. Kā viena no pamata metodēm – plaša mēroga daudzu valstu modeļi, kur tiek lietoti, lai novērtētu nodokļu politikas ietekmi. Tāpat arī analīzes veikšanai izmantoti darba tirgus indikatori un starptautiskās datu kopas. Pētījuma ietvaros ir tapuši ieteikumi nodokļu politikas uzlabošanai un optimizācijai, kurus jāņem vērā politikas veidošanas procesā, lai novērstu esošās nepilnības.

Tax/ Benefit systems and growth potential of the EU


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!