Pētījums

Studentu sociālais stāvoklis un dzīves apstākļi Latvijā


Gads:
2001
Organizācija:
Latvijas Studentu apvienība, A/S Hansabanka


Autori

Providus


Latvijas Studentu apvienība (LSA) sadarbībā ar A/S Hansabanka ir izstrādājusi pētījumu par studentu sociālo stāvokli un dzīves apstākļiem Latvijā.

šī ir pētījuma jaunākā versija, kas publicēta 1. martā

Pētījuma galvenais mērķis bija noskaidrot patieso stāvokli šajā studentiem tik svarīgajā un ikdienišķajā jautājumā, kā arī iegūt drošus datus, kas kalpotu stratēģiju, koncepciju u.c. izstrādei turpmākos gados.

Balstoties uz Sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veikto Studentu aptauju, Latvijas Studentu apvienības (LSA) pārstāvji šajā materiālā ir izstrādājuši un iekļāvuši galvenos pētījuma secinājumus.

Aptauja tika veikta no 2001.gada 1.decembra līdz 2002. gada 15.janvārim. Ar kvotu izlases metodi kopumā tika aptaujāti 1200 studentu visās Latvijas augstskolās. Aptaujāti galvenokārt pilna laika studenti (dienas nodaļa), tai skaitā maģistranti un doktoranti.

Studentu sociālais stāvoklis un dzīves apstākļi Latvijā

(Studentu soc stavoklis un dzives apstaklipdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!