Pētījums

Students and Higher Education Reform


Gads:
2009
Organizācija:
European Commission


Autori

Providus


Eiropā ir aptuveni 4000 augstākās izglītības iestāžu ar 1,5 milj. darbinieku, kurās mācās gandrīz 19 milj. studentu. Eiropas Komisija ir publiskojusi ES universitāšu modernizācijas plānus kā Lisabonas stratēģijas sastāvdaļu. Tās galvenās jomas ir: izmaiņas mācību plānos, izmaiņas pārvaldībā, izmaiņas finansēšanas kārtībā.

Pētījums tika veikts 31 valstī – ES 27 dalībvalstīs, Horvātijā, Īslandē, Norvēģijā un Turcijā, lai noskaidrotu viedokļus par pieejamību universitātēm un par augstāko izglītības iestāžu kvalitāti un caurspīdīgumu, studentu mērķus un šķēršļus studijām ārvalstīs, domas par lielāku sadarbību starp augstskolām un uzņēmumiem u.c.

Students and Higher Education Reform

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!