Pētījums

Starptautiskais ziņojums par reliģijas brīvību


Gads:
2004
Organizācija:
ASV Valsts departamenta Demokrātijas, cilvēktiesību un darbaspēka birojs


Autori

Providus


Reliģijas brīvība ziņojumā International Religious Freedom Report apspriesta vispārējās cilvēktiesību veicināšanas politikas kontekstā. Attiecībā uz Latviju Ziņojumā nav konstatēti būtiski trūkumi saistībā ar reliģijas brīvības statusu un izpausmēm, tomēr attiecībā uz dažām jaunām mazākuma reliģijām joprojām pastāv birokrātiskas problēmas. Valsts departaments atzīst, ka visumā draudzīgās attiecības starp reliģijām sabiedrībā veicinājušas reliģijas brīvību; tomēr aizvien vēl pastāv aizdomīgums attiecībā uz jaunākām, netradicionālām ticībām.

International Religious Freedom Report (no ASV Valsts departamenta mājaslapas)

Ziņojuma daļa par Latviju (no ASV vēstniecības mājaslapas)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!