Pētījums

Spotlight on Policy Coherence


Gads:
2009
Organizācija:
European NGO Confederation for relief and development (CONCORD)


Autori

Providus


CONCORD uzskata, ka Eiropas Savienības rīcībpolitikas kaitē attīstības valstīm, īpaši tirdzniecības un lauksaimniecības jomās, jo attīstības palīdzība kļūst mazāk efektīva, vienlaikus ieguldot līdzekļus un atņemot tos vietējiem ražotājiem.

Šajā gadījumā veidojas situācija, kad ES līdzekļi tiek izniekoti un daudziem attīstības valstu iedzīvotājiem tiek pasliktināti dzīves apstākļi. Šīs situācijas dēļ tiek ierosināta jauna pieeja attīstības sadarbībai – rīcībpolitku saskaņošana (policy coherence), lai pēc iespējas vairāk mazinātu negatīvo rīcībpolitiku efektu. Pētījums sniedz arī rekomendācijas.

Spotlight on Policy Coherence

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!