Pētījums

Sociālo pakalpojumu efektivitāte un resursu izmantošanas optimizācijas iespējas invalīdu integrācijas nodrošināšanā


Gads:
2002
Organizācija:
SIA Attika, pasūtītājs: LR Labklājības ministrija


Autori

Providus


Invalīdiem pieejamo pakalpojumu efektivitātes analīze izglītības un nodarbinātības jomās, lai sniegtu priekšlikumus par nepieciešamajiem pasākumiem invalīdu nodarbinātības pieauguma veicināšanā. Pētījumā izvērtēta valsts politikas īstenošanas gaita invalīdu izglītības un nodarbinātības jomā (saskaņā ar koncepciju “Vienādas iespējas visiem” un likumiem), noskaidrota invalīdu profesionālās rehabilitācijas un vajadzību atbilstība piedāvāto pakalpojumu veidiem, apjomam un izpildījuma kvalitātei, kā arī identificētas institucionālās sadarbības problēmas.

Sociālo pakalpojumu efektivitāte un resursu izmantošanas optimizācijas iespējas invalīdu integrācijas nodrošināšanā

(latviski, PDF, 317 KBpdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!