Pētījums

Social cohesion in diverse communities


Gads:
2007
Organizācija:
Joseph Rowntree Foundation


Autori

Providus


Pētijumā apskatītas attiecības starp jaunām un jau esošajām kaimiņu kopienām etniski dažādā vidē. Jautājums par etniskajām atšķirībām un kopienu attiecībām kļuva īpaši aktuāls pēc 2001.gada nemieriem Anglijas ziemeļos, kā arī sākoties karam pret terorismu. Kā atbildes reakcija sekoja sociālās kohēzijas veicināšanas pasākumi.

Pētījumā analizēts, ko dažādās Anglijas daļās nozīmē sociālā kohēzija – tiek aprakstīti iedzīvotāju savstarpējās mijiedarbības modeļi, noskaidrojot vai etniskā dažādība ir iemesls kaimiņu kopienu nesaskaņām, kā arī, vai etniskā atšķirība veido kopienas vienotības un piederības apziņu. Pētījums sniedz faktoru analīzi, kas traucē un veicina sociālo kohēziju, kā arī rekomendācijas politiku izstrādei un ieviešanai praksē.

Social cohesion in diverse communities

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!