Pētījums

Serbia’s Capacity for Renewables and Energy Efficiency


Gads:
2009
Organizācija:
Policy Association for an Open Society


Autori

Providus


Serbijai ir plašs, neizmantots potenciāls efektīvākai enerģijas ražošanai un alternatīvo enerģijas avotu izmantošanai. Galvenokārt valsts varētu attīstīt ūdens enerģijas un biodegvielas ražošanu. Ar nelielām izmaiņām normatīvajā vidē Serbija varētu sekmēt privāto uzņēmumu spējas ražot biodegvielu, nodrošinot gan vietējās vajadzības, gan iespējams arī eksportējot, vienlaicīgi izveidojot līdz 24000 jaunām darba vietām līdz 2020.gadam.

Pētījumā apskatīti jautājumi par alternatīvās enerģijas kapacitāti Serbijā un izteikti priekšlikumi, kā realizēt lielākus ražošanas apjomus un stratēģiski attīstīt ražošanu.

Serbia’s Capacity for Renewables and Energy Efficiency

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!