Pētījums

Safeguarding the Rule of Law in an Enlarged EU: The Cases of Bulgaria and Romania


Gads:
2009
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


Pētījums izvērtē likuma varas monitoringa un pastiprināšanas vajadzības un iespējas paplašinātajā Eiropas Savienībā. Pētījums atspoguļo eksistējošos monitoringa mehānismus ES, Eiropas Padomē un ANO un norāda uz trūkumiem.

Pētījums izvērtē Bulgārijas un Rumānijas kā jaunāko ES dalībvalstu situāciju likuma varas jomā, pievēršoties šādiem aspektiem – sabiedrības viedoklis par likuma varu, pretkorupcijas aktivitātes, ES loma, interešu konflikts valsts pārvaldē, caurspīdīgums partiju finansēs, tiesu varas stiprums, tiesībsargājošās iestādes, valsts iepirkums un citos, kā arī sniedz rekomendācijas nacionālajām un ES institūcijām.

Safeguarding the Rule of Law in an Enlarged EU: The Cases of Bulgaria and Romania

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!