Pētījums

Rokasgrāmata slēgto iestāžu monitoringa veicējiem


Gads:
2003
Organizācija:
Latvijas Cilvēktiesību un etnisko studiju centrs (LCESC)


Autori

Providus


Latvijas Cilvēktiesību un etnisko studiju centra izdotajā rokasgrāmatā sniegta informācija par pastāvošajiem slēgto iestāžu uzraudzības mehānismiem gan starptautiskajā, gan nacionālajā līmenī, t.sk. praktiskiem monitoringa aspektiem - monitoringa komandas sagatavošanu, monitoringa vizīti, slēgto iestāžu iemītnieku intervēšanas pamatjautājumiem, monitoringa ziņojuma rakstīšanu, individuālo sūdzību dokumentācijas principiem, starptautiskajiem cilvēktiesību standartiem cietumos, policijā, psihoneiroloģiskajās slimnīcās un sociālās aprūpes iestādēs, kā arī citiem jautājumiem.

(Rokasgrāmata slēgto iestāžu monitoringa veicējiempdf) (latviski, PDF, 309 KB)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!