Pētījums

Return to Europe: New freedoms embraced in Visegrad countries, but weak public support for assisting democracy further afield


Gads:
2009
Organizācija:
PASOS


Autori

Providus


Jaunajās ES dalībvalstīs no Centrāleiropas ir novērojams sabiedrības uzticības trūkums politiskajām elitēm, kas noved pie tā, ka iedzīvotāji neiesaistās publiskajās diskusijās, kā arī palielinās sociāli ekonomiskā plaisa sabiedrībā.

Kaut arī trijās no četrām Višegradas grupas valstīm lielākā daļa sabiedrības saskata vairāk priekšrocības un iespējas šodienas demokrātijā nekā tas bija pirms-1989.gada diktatoriskajos režīmos, ir nepieciešams pārvarēt sabiedrības atturīgo attieksmi pret demokrātisko iemaņu nodošanu citām Austrumeiropas un citām valstīm.

Return to Europe: New freedoms embraced in Visegrad countries, but weak public support for assisting democracy further afield

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!