Pētījums

Renewable Energy Policies and Market Developments


Gads:
2003
Organizācija:
The REMAC 2000 project was co-funded by the European Commission/DG research and the Swiss Government


Autori

Providus


Šajā rakstā ir aprakstīta un analizēta atjaunojamās enerģijas veicināšanas politika pašreizējā enerģijas tirgū, kā arī iekļauts pārskats par galveno atjaunojamās enerģijas tirgu ietekmējošo faktoru attīstību. Tas tika rakstīts projekta REMAC 2000 analīžu fāzes ietvaros, projekta mērķis bija sekmēt ilgtspējīgu izaugsmi. Lai panāktu šo mērķi nepietiek vien ar politikas iedarbīgumu, bet ir jānodrošina arī droša vide investoriem, kuri ir atjaunojamās enerģijas tirgus un sektora attīstības pamatā.

Noteikumu un politikas ilgtermiņa saskaņa dažādos to līmeņos un starp dažādām politikas nozarēm, kā arī ieinteresēto pušu aktīva iesaistīšanās, nodrošina drošības nosacījumus. Turklāt augošā enerģijas un atjaunojamās enerģijas tirdzniecības loma noved pie nepieciešamības noteikt starptautisko tirgu un politiku saskaņotības nepieciešamību par prioritāti.

Renewable Energy Policies and Market Developments

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!