Pētījums

Regional Policy and Climate Change / Reģionālā politika un klimata pārmaiņas


Gads:
2009
Organizācija:
Eiropas Parlaments


Autori

Providus


Pētījuma mērķis ir sniegt koncentrētu analīzi par ES kohēzijas politikas iespējamo ieguldījumu klimata pārmaiņu seku novēršanā.

Ņemot vērā kvalitatīvus un kvantitatīvus sekundāros datus (jo īpaši ES struktūrfondu budžetu 2000.-2006. gadam un 2007.-2013. gadam) un kvalitatīvus primāros datus (divu gadījumu izpēte Somijā un Itālijā), ar šo pētījumu vērš uzmanību uz to, cik lieli panākumi ir gūti, izmantojot struktūrfondus klimata pārmaiņu seku novēršanai. Ir izstrādāti ieteikumi, lai turpmākstiprinātu struktūrfondu ieguldījumu minētajā jomā.

Regional Policy and Climate Change

Kopsavilkums – Reģionālā politika un klimata pārmaiņas

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!