Pētījums

Qualitative survey about the rights of the Child


Gads:
2010
Organizācija:
Eurobarometer


Autori

Providus


Pētījumā tiek analizēta aptaujāto cilvēku pieredze attiecībā uz personu pārvietošanās brīvību ES. Tika intervēti ES pilsoņi, kuri pārcēlās uz dzīvi citā ES valstī.

Pētījuma mērķis ir analizēt ES pilsoņu pieredzi vairākās dalībvalstīs, kuri izmantoja brīvu personu kustības tiesības, lai noteiktu šķēršļus, ar kuriem tie saskārās, apsvērtu iespējamos mehānismus un iniciatīvas, kuras veicinātu pārrobežu mobilitāti. Pētījumā uzmanība tiek pievērsta mobilitātes administratīviem aspektiem, pievēršot uzmanību arī Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanām. Tiek secināts, ka cilvēki, kuri izmanto personu brīvās pārvietošanās tiesības, tās uzskata par „pašsaprotamām”; vairāk nekā puse respondentu ir saskārušies ar administratīvām problēmām; ES pilsonības koncepts tiek uztverts kā sinonīms pārvietošanās brīvībai ES dalībvalstīs.

Qualitative survey about the rights of the Child


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!