Pētījums

Public Service Broadcasting: A Comparative Legal Survey


Gads:
2009
Organizācija:
-


Autori

Providus


Pētījumā apskatīts, kā uz sabiedrību balstīti mediji ir izveidoti, funkcionē un tiek apmaksāti sešās valstīs, kur mediji turpina saņemt spēcīgu sabiedrības atbalstu. Tās ir Austrālija, Kanāda, Francija, Japāna, Dienvidāfrika un Lielbritānija. Pētījumā uzmanība pievērsta tam, kā juridiski un praktiski panāktas vienošanās par raidstaciju darbību, ieskaitot saistības, pārvaldības struktūras un finansējumu. Autors piedāvā arī ieskatu, ka katrā no valstīm risināti problēmjautājumi - galvenokārt saistīti ar neatkarīgas redakcijas nodrošinājumu, sabiedrības uzticības iegūšanu un finansējumu.

(Public Service Broadcasting: A Comparative Legal Surveypdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!