Pētījums

Public participation in programming, implementing and monitoring EU Structural Funds and the Cohesion Fund – environmental context. A legal analysis


Gads:
2004
Organizācija:
Institute of Environmental Economics, CEE Bankwatch Network


Autori

Providus


Ziņojuma mērķis ir palīdzēt NVO pārstāvjiem orientēties Eiropas Savienības tiesību normās, kuras nosaka sabiedrības līdzdalību ES struktūrfondu pārvaldībā, gan vispār publiskās informācijas pieejamību, piekļuvi vides informācijai un sabiedrības līdzdalībai lēmumu pieņemšanā.

Aplūkotas ne vien spēkā esošās, bet arī šobrīd sagatavošanā esošās normas, kas varētu ietekmēt nākamās ES finanšu perspektīvas plānošanu periodam no 2007. līdz 2013.gadam. Pārskatā atrodama praktiska informācija par tiesību normu pielietošanu dažādām vajadzībām, kā arī sniegtas rekomendācijas ES tiesību normu uzlabošanai.

[publish_date….]=1&conds[1][operator]=d:%3E=&conds[1][value]=01/01/2004&conds[2][publish_date….]=1&conds[2][operator]=d:%3C=&conds[2][value]=12/31/2004]Public participation in programming, implementing and monitoring EU Structural Funds and the Cohesion Fund – environmental context. A legal analysis


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!